ברוכים הבאים ל - VOYAGE, היעד האולטימטיבי שלך לבגדי טיולים וציוד לטיולים בישראל. אנו גאים להיות המותג הישראלי הראשון המוקדש לשרת את הצרכים של חובבי טיולים בארצנו היפה. אבל איך הכל התחיל? תנו לנו לשתף אתכם בסיפור שלנו.

 

VOYAGE נולד מתוך תשוקה וחוויות משותפות שלנו, שני חיילים משוחררים, שתמיד הייתה לנו אהבה עמוקה לטיולים, הרפתקאות וחיק הטבע. כמטיילים מושבעים בעצמנו, מצאנו נחמה ותחושת חופש בהרים ובשבילים שחוצים את הנוף הישראלי.

 

לאחר סיום השירות הצבאי, יצאנו לפרק חדש בחיינו. במהלך עבודתו לאחר השחרור כמאבטחי טיולים, בילינו תקופה ארוכה בשמירה על מטיילים בזמן שהם חקרו כמה מהמקומות עוצרי הנשימה ברחבי הארץ הנפלאה שלנו. בתקופה זו באמת הבנו את כוחו הטרנספורמטיבי של הטבע ואת החשיבות של ציוד אמין ואיכותי.

בהשראת החוויות שלנו ומונעים מהתשוקה שלנו לטיולים, קיבלנו החלטה ששינתה את החיים שלנו. החלטנו לתעל את המומחיות והאהבה שלנו לחיק הטבע ליצירת משהו משמעותי עבור חברינו מחפשי ההרפתקאות בישראל. כך נוצר  VOYAGE – הגשמת החלום שלנו לספק את בגדי הטיולים והציוד הטובים ביותר כמותג הישראלי שהיה חסר לארץ שלנו.

 

אנו גרים במושב באיזור הצפון ומאז שאנו זוכרים את עצמנו אנחנו מטיילים וחוקרים את הטבע, המותג שלנו מגלם את רוח הקהילה והחיבור בין הטבע לאנשים. אנו מאמינים שטיולים אינם רק פעילות גופנית, זו הזדמנות לחקור, לגלות ולהתחבר לעולם הסובב אותנו. כל מוצר שאנו יוצרים מעוצב בקפידה כדי לשפר את חווית הטיול שלכם, להבטיח נוחות, עמידות ופונקציונליות, גם בשטחים המאתגרים ביותר. 

ב- VOYAGE, אנחנו נותנים עדיפות לאיכות מעל הכל. כל פריט בקולקציה שלנו מיוצר בקפידה תוך שימוש בחומרים חדישים וטכנולוגיות חדשניות. אנו משתפים פעולה עם מעצבים ויצרנים בעלי שם שחולקים את המחויבות שלנו למצוינות, ומבטיחים שתקבלו ציוד שלא רק עונה על הציפיות שלך אלא גם עולה עליהן.

 

אבל  VOYAGE הוא יותר מסתם מותג, זוהי קהילה של אנשים בעלי דעות דומות החולקות הערכה עמוקה לחיק הטבע. אנחנו כאן כדי לעורר ולתמוך בכם במסע שלכם, בין אם אתה מטפס הרים ותיק או מתחיל שעושה את הצעדים הראשונים שלך. 

הצטרפו אלינו למשימתנו לחקור, לשמר וליהנות מנפלאות הטבע של ישראל. בואו נהפוך כל טיול להרפתקה בלתי נשכחת, ביחד.

 

תודה שבחרת ב- VOYAGE, מאחלים לכם טיולים מבלים ומאתגרים!

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

הצטרפו עכשיו וקבלו מיד 20% הנחה להזמנה הראשונה שלכם ועדכונים, הטבות והנחות לאורך כל השנה.